021-86023253|021-86023287
021-77093755|021-77093752
تهران:م آرژانتین خ احمد قصیر(بخارست) خ یکم پ14

کار یو پی اس

Standby-Ferro-UPS

آماده به کار یو پی اس ups

آماده به کار یو پی اس همچنین به عنوان خارج از خط و یا خط توجیح یو پی اس شناخته شده است. به طور معمول از یک اداپتور AC و DC  و اینورتر AC,DC,باتری ,یک کلید ثابت ، یک فیلتر پایین گذر برای کاهش فرکانس سوئیپینگ از ولتاژ خروجی و یک افزایش سرکوب کننده .

یو پی اس آماده به کار با عمل سوئیچ ورود AC به عنوان یک منبع قدرت اولیه متناوب به باتری یو پی اس و اینورتر به عنوان منابع پشتیبان گیری در صورت قطع برق اولیه اینورتر به طور معمول در حالت آماده به کار باقی می ماند.

آماده به کار اینترنتی FERRO UPS

آماده به کار اینترنتی FERRO UPS متکی بر یک ترانسفورماتور اشباع تخصصی و با قابلیت اتصال به قدرت های مختلف قدرت اولیه حریان از ورودی AC حرکت را از طریق ترانسفورماتور به خروجی در صورتی که برای قطع برق وجود دارد سوئیچ اینورتر فعال و به بار خروجی انتقال می باید. همانطور که در UPS یو پی اس های آماده به کار عادی، اینورتر در حالت آماده به کار باقی می ماند. اما ترانسفورماتور تخصصی فرد می تواند برخی از درجه تنظیبم ولتاژ و کنترل بر روی شکل موج خروجی را فراهم می کند. یو پی اس های آماده به کار اینترنتی برای ویژگیهای قابلیت اطمینان و فیلتر خط خود مفید هستند. با این حال بهره وری خود را با انواع خاصی از ژنراتور و یا کامپیوتر کاهش می دهند و ترانسفورماتور فرو خود خطر ابتلا به امواج ولتاژ بیش از حد همراه است.

Standby-Ferro-UPS