021-86023253|021-86023287
021-77093755
تهران:م آرژانتین خ احمد قصیر(بخارست) خ یکم پ14

یو پی اس برای سیستم های مخابراتی

یو پی اس برای سیستم های مخابراتی

برق اضطراری سیستم های مخابراتی

مجموعه ای از دستگاهها و انتقال دهنده های الکترونیکی یک سیستم مخابراتی را تشکیل میدهند این سیستم به منظور ارسال اظلاعات از طریق سیگنال ها (اطلاعاتی از قبیل صوت و تصویر و یا دیتا) به کار گرفته میشود، . سیستم های مخابراتی از سه قسمت اساسی تشکیل میشوند:

فرستنده

کانال مخابراتی

گیرنده

این سیستم به صورت گسترده در زندگی امروزی بشر استفاده میشود و وجود این سیستم مشکلات زیادی را حل میکند.

یو پی اس و سایر محصولات شرکت تکا انرژی به دلیل ماهیت عملکردشان در حفاظت از سیستم های الکترونیکی در برابر نوسانات برق شهری و تامین بر اضطراری تجهیزات، از اجزاء لازم و ضروری سیستم های مخابراتی محسوب میشود.

در این بخش راهکارها و پیشنهادهای لازم در خصوص تامین برق اضطراری سیستم های مخابراتی بررسی میشود.

یو پی اس برای شبکه های مخابراتی

شبکه های مخابراتی یا دیجیتال هستند و یا آنالوگ اما در کل از تجهیزاتی تشکیل شده اند که به نوسانات و اختلالات برق شهری بسیار حساس هستند. عدم حفاظت از این تجهیزات در صحت عملکرد انها بسیار تاثیر دارد.  برای حفاظت و همچنین بهره بردای همیشه از این شبکه دستگاه تامین برق بدون وقفه یا یو پی اس پیشنهاد میشود.

با توجه به اینکه کاربری ها، مشخصات خاص فنی تجهیزات، گستردگی و شرایط استفاده هریک از شبکه های مخابراتی می تواند با شبکه های مخابراتی دیگر متفاوت باشد، لذا جهت حفاظت آنها در مقابل نوسانات و اختلالات شبکه برق و یا انتخاب سیستم تامین برق اضطراری  نیازمند کارشناسی خاص فنی است.

مهندسین شرکت تکا انرژی، با توجه به تخصص ها و تجربیات فنی و سوابق قبلی آمادگی دارند تا در زمینه ارائه پیشنهادات فنی مطابق با نیازها و شرایط شبکه های مخابراتی در خدمت مشتریان باشند.