021-86023253|021-86023287
021-77093755
تهران:م آرژانتین خ احمد قصیر(بخارست) خ یکم پ14

معرفی یو پی اس های توان بالا و کاربردهای آنها

یو پی اس های توان بالا

یو پی اس های توان بالا همانطور که از اسمش مشخصه توان خروجی بالایی دارند. یو پی اس ها را از نظر توان می توان به ۳ دسته تقسیم بندی کرد:

۱- یو پی اس توان پایین یا آفیس

۲- یو پی اس توان متوسط

۳-یو پی اس توان بالا

مکانهایی که توان مصرفی زیادی دارند باید از یو پی اس های توان بالا به عنوان یو پی اس مرکزی استفاده کرد.که مزایای زیادی را به همراه دارد که

مختصری از مزایای یو پی اس توان بالا(مرکزی)می توان اشاره کرد

یو پی اس توان بالا برای صرفه جویی و جلوگیری از هدر رفت انرژی بکار میرود. در یو پی اس مرکزی تعمیرات و نگهداری راحتتر و به صرفه تر میباشد. از لحاظ ظاهری و نحوه چیدمان یو پی اس توان بالا به مراتب بهتر از یو پی اس توان پایین میباشد و همچنین یو پی اس توان بالا به نسبت از نظر اقتصادی به صرفه تر میباشدو یو پی اس های توان بالا از نظر راندمان نسبت به یو پی اس های توان پایین راندمان بیشتری دارند و …

ups توان بالا

یو پی اس های توان بالا اکثرا از توان ۳۰ کاوا به بالا نامیده میشوند که این نوع ups ها اکثرا سه فاز بوده و در جاهایی به عنوان یو پی اس صنعتی نیز کاربرد دارند.

در یوپی اس های توان بالا امکانات زیادی نسبت به یو پی اس های توان پایین موجود میباشد. یکی از این امکانات وجود کارتSNMP میباشد که کاربران را یاری می کند تا دسترسی بهتری به یو پی اس داشته و بتوانند آن را کنترل کنند.

همچنین از طریق کارت SNMP کاربر میتواند یو پی اس را تنظیم و آنطور که مطابق میل خودش باشد زمانبندی و تنظیمات لازمه را ایجاد کند.