عمر باتری یو پی اس

عمر باتری یو پی اس
5 (100%) 1 vote

چگونه عمر باتری یو پی اس را افزایش دهیم؟

  1. باتري یو پی اس مراقبت مستمر از باتري یو پی اس و خود دستگاه یو پی اس مي باشد. در آب و هواي سرد براي افزايش عمر باتري یو پی اس ، باتري یو پی اس را توسط شارژر دستگاه یو پی اس كاملاً شارژکنید. استفاده از محافظ گرما در باتري یو پی اس ها رايج تر شده و توليد كنندگان یو پی اس توسط آن، باتري یو پی اس را از دماي بالا محافظت مي كنند. برخي توليد كنندگان باتري یو پی اس نوعي باتری یو پی اس مخصوص مناطق گرمسیر تولید کرده اند که مقدار الکترولیت در باتری یو پی اس را افزایش داده اند تا خنک سازی بهتر انجام شود و یا از فرمولاسیون خاصی برای صفحه استفاده کرده اند.
  2. باتري یو پی اس با شارژ كامل را در مكان هاي سرد قرار دهيد و مرتباً هنگامي كه مقدار شارژ آنها به كمتر از 80% شارژ كامل مي رسد يا بعد از 6 ماه (هر كدام زودتر اتفاق افتد) آن ها را شارژ كنيد.
  3. باتري یو پی اس (نمره سیم کوچکتر) به افزايش توان یو پی اس در دسترس باتري یو پی اس کمک مي کند.

چه عواملی در خرابی باتری یو پی اس تاثیرگذارند:

  1. باتری یو پی اس .
  2. باتری یو پی اس (قطع ناگهانی برق ورودی بیش از حد).
  3. یو پی اس یا بدون شارژ ماندن باتر یو پی اس .
  4. باتری یو پی اس (به دليل لق شدن بست هاي نگهدارنده).
  5. باتری یو پی اس در محلی که گرمای زیادی دارد.

نکات ایمنی که هنگام کار با باتری یو پی اس باید درنظر داشته باشیم:

باتری یو پی اس سرب اسيدي شامل الکترولیتی از جنس سولفوریک اسید هستند که ماده ای خورنده و سمی است . در هنگام شارژ از خود گازی متصاعد میکند که در صورت وجود جرقه ای در کنار آن منفجر خواهد شد که سبب آسیب رساندن به انسان می شود.

هنگام کار با باتری یو پی اس نیاز به رعایت مواردی است از جمله : تهویه مطبوع، دور کردن جواهرات از بدن، پوشیدن لباس محافظت کننده بدن و استفاده از عینک ایمنی مخصوص و احتیاط کردن و همچنین رعایت کلیه دستورات تولید کننده باتری یو پی اس در مورد تست باتری یو پی اس ، استارت باتری به باتری، نصب و شارژ باتری.

مدیر سایت ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ باتری یو پی اس بدون دیدگاه

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با تکا یو پی اس