021-86023253|021-86023287
021-77093755
تهران:م آرژانتین خ احمد قصیر(بخارست) خ یکم پ14

انتخاب بهینه محل مناسب یو پی اس

UPS APC 3

انتخاب بهینه محل مناسب یو پی اس:

انتخاب بهینه محل مناسب یو پی اس محل برای یک سیستم یو پی اس باید از جاری شدن سیل در امان باشد ، از سایت های انتخاب شده توسط معماران برای برق و تاسیسات UPS تمایل دارند که در زیر زمین است. در صورت امکان، محل واحد در تابلوهای تابلوهای برای جلوگیری از فولاد برای کمک به محافظت از جاری شدن سیل . این نیز خواهد شد سیستم کابل کشی سهولت به عنوان بسیاری از UPS های سری فقط برای ورود به کابل پایین مناسب است.

کافی دسترسی همه جانبه ضروری به سهولت تعمیر و نگهداری یو پی اس است. لوله های آب های سقفی باید اجتناب شود از نشت ممکن است سیستم یو پی اس صدمه وارد کند. تهویه مطبوع ممکن است لازم باشد برای حفظ دمای محیط بین ۱۰ و ۲۵ درجه سانتی گراد .

بعضی از برنامه ممکن است نیاز به نوع خاصی از یو پی اس برای دیدار با خواسته های زیست محیطی. برای مثال، یک نرم افزار Marine ممکن است یک واحد مناسب برای یک فضای شور نیاز دارند. یک سیستم UPS برای یک تولید کننده نیمه هادی / تراشه واحد با نصب ضد لرزش خاص نیاز به محدود کردن ارتعاشات بر روی فرم به پلت فرم تولید به تصویب رسید.

UPS APC 3

انتخاب سیستم برق اضطراری ( یو پی اس)

عوامل تاثیر گذار در انتخاب یک سیستم یو پی اس شامل عملکرد، کارایی در سراسر محدوده بار ، قابلیت اطمینان، کل هزینه مالکیت ، وزن، اندازه ، و سهولت تعمیر و نگهداری. در حالی که سیستم های یو پی اس مقیاس پذیر و گزینه های حالت خواب به طور قابل توجهی می تواند بالا بردن بهره وری سیستم، مانند راه حل تنها زمانی مناسب است اگر آنها انعطاف پذیری سیستم قربانی نیست.

به غیر از اطلاعات عادی عمومی – ولتاژ برق، فرکانس یو پی اس، و جریان بار – در نظر باید به ضریب قدرت بار در کل محدوده بار داده شده است. هر دو آشکار (KVA) و فعال ( کیلو وات ) مصرف بار قدرت – با تنوع بار انتظار در طول زمان – نیاز به در نظر گرفته شود . اگر بارهای روشنایی ساخته شده تا از تخلیه گاز و اتصالات فلورسنت ، حمایت می شود ، پس از آن UPS باید برای هجومی بسیار بالا تقاضا در حال حاضر در اندازه ای باشد . کمک هزینه نیز باید برای افزونگی ، گسترش، و مقیاس پذیری ساخته شده است