نگهداری و تعمیر یو پی اس

نگهداری و تعمیر یو پی اس
5 (100%) 3 votes

نگهداری و تعمیر یو پی اس : یکی از راهکارهای کسب اطمینان در سرمایه گذاری کارفرمایان، عقد یک قرارداد سرویس و تعمیر یوپی اس در هنگام خرید ups است. نگهداری و تعمیر یو پی اس پیشگیرانه و به موقع میتواند از جدی شدن بسیاری از مشکلات و هزینه های گزاف جلوگیری بعمل آورد. تحقیقات نشان داده که سرویس و تعمیر یو پی اس بصورت پیشگیرانه و منظم باعث بالا رفتن کارایی و نیز عمر مفید تجهیزات میشود. تعمیر ups و سرویس منظم پیشگیرانه میتواند موجب کاهش حداکثری زوال یوپی اس باشد.

سرویس نگهداری و تعمیر یو پی اس

مطالعات انجام شده در خصوص تعمیر یو پی اس نشان میدهد که کارفرمایانی که از تعمیر یو پی اس بصورت پیشگیرانه استفاده نمیکنند با ایرادات فنی بیشتری در مقایسه با مشتریانی که از تعمیر یو پی اس پیشگیرانه استفاده میکنند است. یو پی اس ها ابزار پیچیده ای بشمار می آیند به جهت عملکرد چند منظوره آنها در معرض خرابی زیادی هستند. در صورت عدم تعمیر یو پی اس به موقع و مفیدف یو پی اس ها زودتر از زمان ممکن دچار نقص فنی و خرابی میشوند. ازاین رو یه برنامه زمانی تعمیر ups بصورت منظم و به موقع میتواند از خرابی زود هنگام و کاهش طول عمر مفید یو پی اس ها جلوگیری به عمل آورد.

نگهداری و سرویس UPS|مروری بر خدمات تکا انرژی

نگهداری و تعمیر یو پی اس

تلاش ما درشرکت تکا انرژی این است که آسان ترین راه جهت انتخاب تجهیزات یوپی اس متناسب با نیاز مشتریان درزمینه ی محافظت توان رافراهم میکنم.دراین راستا ما سه بسته ی خدماتی مختلف متناسب با مقادیر مختلف بودجه ونیاز به نگهداری آماده کردیم. با هریک از این بسته های خدماتی شما میتوانید از بابت امنیت انتقال توان به شغل وصنعت خود در همه حال اطمینان خاطر داشته باشید.

 

نوع بسته بندی خدماتی عادی نقره ای طلایی
خدمات نگهداری پیشگیرانه در طول سال(باتوجه به دستور عمل های تولید کننده,تست باتری,تیت عملکرد,بررسی خطاها,نظافت,گزارش تست)      
به روزرسانی فنی    
تعمیرات(به صورت شبانه روزی وهفت روز هفته)  
تعمیرات(روزانه ۸ساعت و پنج روز هفته)  
پشتیبانی تلفنی
تأمین قطعات یدکی  
تخفیف۲۵%قطعات یدکی  
تخفیف ۲۰%تعویض باتری(باتری های استاندارد)    
سرویس های اظطراری,حرکت به سمت محل حداکثر تا دوساعت(همه ساعات شبانه روز در همه روز های سال)  

سرویس های اضطراری, حرکت به سمت محل حداکثر تا ۸ساعت اداری

   
شامل زمان وهزینه نقل انتقال    
شامل دستمزد تعمیرکاران    
تخفبف ۲۰%درصورت داشتن گارانتی  
تخفیف ۱۰%درصورت داشتن گارانتی  

 

 

 

 

 

مدیر سایت ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ دیدگاه غیرفعال

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با تکا یو پی اس