ارتباط با مشتری برای فروش یو پی اس ۸۶۰۲۳۲۵۳

ارتباط با مشتری برای فروش یو پی اس ۸۶۰۲۳۲۵۳
5 (100%) 1 vote

مدیریت ارتباط با مشتری برای فروش یو پی اس

مدیریت ارتباط با مشتری برای فروش یو پی اس یک فرایند تجاری است که تمام جوانب مشخصه های مشتری را آدرس دهی می کند، دانش مشتری را بــه وجود می آورد، روابط را با مشتری شکل می دهد و برداشت آنها را از یو پی اس یا خدمات سازمان ایجاد می کند. مدیریت ارتباط با مشتری توسط چهار عنصر از یک چارچوب ساده تعریف شده است: دانش، هدف، فروش و خدمات.

تعمیر یو پی اس

مدیریت ارتباط با مشتری با درنظر گرفتن اینکه چه یو پی اس ها یا خدماتی، به چه مشتریانی، در چه زمانی و از طریق چه کانالی عرضه شود، بهبود را در پی خواهد داشت. این مدیریت از اجزای مختلفی تشکیل شده است.

خرید یو پی اس

پیش از اینکه فرایند آن آغاز شود، شرکت باید اطلاعات مشتری را در اختیار داشته باشد. این اطلاعات می تواند از داده های داخلی مشتریان و یا از داده های منابع خارجی خریداری شده، به دست آید. برای داده های داخلی منابع مختلفی وجود دارد مانند پــرسشنامه ها و بلاگ ها ، سوابق کارت اعتباری و….

قیمت یو پی اس

منابع داده خارجی یا بانکهای داده خریداری شده مانند آدرسها، شماره تلفن ها، پروفایل های بازدید از وب سایتها کلیدی برای به دست آوردن دانش بیشتری از مشتری است.

بیشتر شرکتها، بانکهای داده ای عظیمی شامل داده های بازاریابی، منابع انسانی و مالی را دارا هستند. بنابراین، سرمایه گذاری در زمینه انبار داده، یکی از اجزای حیاتی در استراتژی مدیریت ارتباط با مشتری است.

باتری یو پی اس

پس از تهیه و تخصیص منابع داده، سیستم مدیریت ارتباط با مشتری باید با به کارگیری ابزارهایی مانند داده کاوی، داده ها را تجزیه و تحلیل کند.

اعم از اینکه شرکت تکنیک های آماری سنتی را به کار می برد یا یکی از ابزارهای نرم افزاری مانند داده کاوی را، کارشناسان نیاز به فهم داده های مشتری و روابط تجاری دارند. بنابراین، داشتـــن افرادی متخصص که این داده ها را با ابزارهای مربوطه استخراج و به صورت اطلاعات درآورند، مهم است.

بنابراین می توان از طریق داده کاوی ارزش مشتریان را تعیین، رفتار آینده آنها را پیش بینی و تصمیمات آگاهانه ای را در این رابطه اتخاذ کرد.

 • شرکت های فعال در زمینه باتری یو پی اس در ایران، باتری یو پی اس فیام ایتالیا
 • شرکت های فروش یو پی اس ، باتری یو پی اس و استابلایزر
 • پروسه نیاز شناسی و بر آورد هزینه یو پی اس و دیگر دستگاه های مورد نیاز برای یک واحد
 • چرا یو پی اس
 • راه حل برای یو پی اس و مشکلات قدرت اینورتر
 • عرضه – منابع در دسترس یو پی اس
 • بلوک اینورتر در یو پی اس
 • اثرات دما بر باتری یو پی اس
 • مدیر سایت ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ باتری یو پی اس بدون دیدگاه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  تماس با تکا یو پی اس