021-86023253|021-86023287
021-77093755
تهران:م آرژانتین خ احمد قصیر(بخارست) خ یکم پ14

فروش یو پی اس در فروشگاههای اینترنتی

فروش یو پی اس در فروشگاههای اینترنتی ایجاد فروشگاه اینترنتی برای فروش یو پی اس ، تبلیغ و اطلاعات کامل یو پی اس های یک شرکت به نمایش در می آید و مشتری با داشتن کارت پرداخت واسطه ویا کارت‌های اعتباری، پس از جستجو و انتخاب یو پی اس ، در خواست خرید یو پی اس می کند. سایت واسطه پس از کسر مبلغ یو پی اس از حساب وی، این درخواست را در وهله اول از طریق فکس و یا تلفن (در آینده از طریق کامپیوتر به صورت آنلاین و یا از طریق SMS و یا تلفن گویا ) به فروشنده ارجاع می دهد و فروشنده می بایست در مدت زمان توافق شده، یو پی اس را برای مشتری ارسال نماید.

تعمیر یو پی اس

مزایای ایجاد فروشگاه اینترنتی برای فروشندگان یو پی اس داشتن ویترینی قابل رویت در سرتاسر ایران و کشورهای منطقه

داشتن بازدید کنندگان بسیار (شرکتها، ادارات، موسسات، بنگاههای تجاری، متخصصان، دانشجویان و …) وسعت نامحدود فروشگاههای اینترنتی در فروشگاههای سنتی به علت کمبود جا، امکان نگهداری تمامی یو پی اس ها بر اساس تنوع، اندازه، ترکیبات و … وجود ندارد که این مسئله در فروشگاه اینترنتی کاملاٌ حل شده است یعنی به دلیل عدم محدودیت در فضا، فروشنده می تواند سبد یو پی اس های خود را به متنوع ترین شکل ممکن به همراه توضیحات کامل و بیان برتری های کیفی و فنی به زبان ساده و با درج قیمت ها و عکس های زیبا در معرض دید مشتریان قرار دهد.

نداشتن محدودیت زمانی

فعالیت فروشگاههای سنتی یو پی اس محدود به ساعات و روزهای غیر تعطیل می باشد اما فروشگاههای اینترنتی مطلقاٌ چنین محدودیتی نداشته و در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی روزهای سال در دسترس عموم بازدید کنندگان قرار دارد.

کاهش هزینه های جانبی وسود آوری بیشتر

در فروش مستقیم یو پی اس به مشتریان در فروشگاه اینترنتی، هزینه هایی از قبیل کارمزد، خواب سرمایه و سایر هزینه های جانبی کاهش یافته و بنابراین سود بیشتری عاید فروشنده می شود.فروش یو پی اس در فروشگاههای اینترنتی

پرداخت اینترنتی

پرداخت اینترنتی عبارت است از پرداخت توسط کارتهای پرداخت یا اعتباری، کسر از موجودی خریدار و واریز به حساب فروشنده. تمامی مراحل فوق بصورت اینترنتی انجام می پذیرد.

به چه طریق می توانید مشتریان خود را راضی کنید؟

فروشنده یو پی اس می تواند با اختصاص بخش ناچیزی از سود حاصله در هر فروش آنلاین، قیمت یو پی اس خود را کاهش دهد تا مشتری بیشتری را جلب نماید.

فروشنده می تواند قیمت یو پی اس را ثابت نگه داشته و در عوض از سود حاصله هدایای زیبایی را از قبیل ملزومات جانبی یو پی اس به فروش رفته خود، کالاهای کوچک تر و ارزان قیمت تر و یا کالای مورد علاقه کودکان و یا هدایای تبلیغاتی را به همراه یو پی اس های خود برای مشتری ارسال نماید.

فروشنده با پرداخت هزینه ناچیز حمل یو پی اس به محل مورد نظر مشتری، رضایت بیشتر آنان را فراهم و یو پی اس خود را در بازار و در مقایسه با محصولات مشابه، رقابتی تر می نماید.

همچنین فروشنده با استفاده از امکانات سایت واسطه می تواند خدمات ثبت نام آنلاین مشتریان برای پر کردن برگ گارانتی و حتی قسمی از خدمات مشتریان خود را انجام داده و رضایت هر چه بیشتر آنان را تامین نماید.

مزایای خرید از فروشگاههای اینترنتی برای خریداران یو پی اس

عدم برخورد به ترافیک نبودن آلودگی هوا

عدم نیاز به رفتن به داخل طرح ترافیک

یافتن یو پی اس ها با قیمت پایینتر نسبت به فروشگاههای سنتی

قابلیت مقایسه قیمتها و مشخصات یو پی اس ها در کمترین زمان

امکان خرید در آرامش منزل امکان خرید در هر ساعت از شبانه روز

عدم مشکل حمل و نقل یو پی اس های خریداری شده

تحویل یو پی اس خریداری شده درب شرکت

بیمه بودن کالای خریداری شده

مزایای ایجاد فروشگاه اینترنتی برای فروشندگان