021-86023253|021-86023287
021-77093755
تهران:م آرژانتین خ احمد قصیر(بخارست) خ یکم پ14

قیمت یو پی اس|لیست قیمت یو پی اس|قیمت ups

10120kva

قیمت یو پی اس در بازار ups ایران : قیمت ups با توجه به نوع ups متفاوت می باشد و  شرکت های فروشنده یو پی اس با تو جه به وضعیت بازار و وضعیت موجودی انبار قیمتها را متفاوت ارائه می دهند.

البته قیمت یو پی اس بستگی به خود یوپی اس دارد، UPS های با برند معتبر و با کیفیت بالا قیمت بالایی دارند.  همچنین با توجه به کارایی یو پی اس ها قیمت UPS هم متفاوت می باشد. برای آگاهی از قیمت یو پی اس می توانید از شرکت های معتبر استعلام بگیرید یا به سایت شرکت تکا انرژی مراجعه نموده و بصورت آنلاین قیمت ups را مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی با تکا انرژی از قیمت انواع یو پی اس آگاه شوید. با دانستن قیمت UPS خرید معتبری داشته باشید.

قیمت یو پی اس

انواع ups و قیمت یو پی اس های عرضه شده تکا انرژی

جهت استعلام قیمت انواع سیستم های برق اضطراری با واحد فروش شرکت تکا انرژ تماس حاصل نماید. یو پی اس های پیشنهادی شرکت تکا انرژی برای مصارف مختلف به شرح ذیل می باشد.

قیمت یو پی اس epe

برند یو پی اس epe که ساخت کشور المان بوده و از نظر کیفیت و کارایی در حد بسیار عالی می باشد و با ۲ سال گارانتی تعویض عرضه میشود لازم به ذکر است که شرکت تکا انرژی تنها نماینده انحصاری یو پی اس های epe در ایران است.

قیمت یوپی اس star plus

برند یو پی اس star plus که ساخت تایوان بوده و از نظر کیفیت و کارایی در حد خوب بوده که با ۲ سال گارانتی تعویض عرضه میشود و مناسب دوربین های مدار بسته، دستگاههای atm, درب های اتوماتیک , مصارف خانگی و … می باشد.

لیست قیمت یو پی اس apc

برند یو پی اس apc که ساخت کشور امریکا بوده و از نظر کیفیت و کارایی بسیار عالی می باشد و با ۳ سال گارانتی تعویض عرضه میشود .apc برند خوبی بوده ولی به دلیل نداشتن پشتیبانی در قطعات و نبود نماینده در ایران بعداً در صورت برخورد به مشکل و یا نیاز به تعویض برخی از قطعات – کار بر با مشکل اساسی مواجه میشود.