021-86023253|021-86023287
021-77093755
تهران:م آرژانتین خ احمد قصیر(بخارست) خ یکم پ14

مکان مناسب محیط کارکرد یو پی اس در شرایط آب و هوایی خاص

یو پی اس برای کامپیوتر

یو پی اس ها دستگاههای الکترونیکی که دارای بردهای الکترونیکی و باتری یو پی اس می باشند که ضرورتا در محیط مناسبی راه اندازی می شوند توصیه ای که برای استفاده کنندگان از دستگاه یو پی اس می شود این است که قبل از خرید یو پی اس شرایط آب و هوایی مناسب برای یو پی اس و محل مناسب برای کارکرد یو پی اس را مهیا نمایند.

در بحث نگهداری باتری یو پی اس گفتیم که قبلا توضیح دادیم دمای مناسب و عاری از رطوبت ضروری می باشد که دمای محیط و رطوبت محیط باید برای دستگاه یو پی اس نیز رعایت شود.
شرایط آب و هوایی برای یو پی اس

اصول شرایط نگهداری یو پی اس در آب و هوای مختلف

در بسیاری از موارد به عینه مشاهده شده در شهر های شمالی کشور از شرکت در خواست یو پی اس نموده و بعد از نصب و راه اندازی یو پی اس بعد از مدت کوتاهی به علت رطوبت هوا در شهرهای شمالی کشور مثلا مشهد، رشت یو پی اس دچار مشکل شده است.
شرکت تکاانرژی نیز برای یوپی اس در شمال یا همان یو پی اس در رشت یا یو پی اس در گرگان یا یو پی اس در ساری پیشنهاداتی را ارائه می نماید شامل و شهرهای دارای رطوبت بالا نیز می شود.

یو پی اس برای کامپیوتر

شرایط آب و هوایی مناسب برای یو پی اس

این راهکار به این ترتیب می باشد مثلا یو پی اس در شب نصب می شود قبل از نصب یو پی اس در رشت کارشناسان شرکت ضرورتا از محل نصب یو پی اس بازدید می کنند و اگر محیط نصب یو پی اس مناسب نباشد راهکار را برای مشتری ارائه می نمایند که در آینده تداخلی در کارکرد یو پی اس پیش نیاید
کشور ما دارای آب و هوای متفاوت می باشد و شرایط در اکثر شهرها متفاوت می باشد مثلا در شهرهایی مثل بندر عباس و بوشهر هم رطوبت و هم دمای بیش از اندازه وجود دارد کارکرد یو پی اس در بندرعباس و یو پی اس در بوشهر بسیار متفاوت می باشد و استاندارد های و محیط کاری یو پی اس در این شهرها باید بیشتر رعایت شود.
شرایط آب و هوایی مناسب برای یو پی اس

فروش یو پی اس در بندرعباس و بوشهر

فروش یو پی اس در این شهرها نیز از لحاظ محیط کاری نیز نیازمند مشاوره توسط کارشناسان شرکت تکا انرژی می باشد و ضرورتا طبق بازدید و مشاوره انجام می گیرد.
رطوبت و گرمای بیشتر از حد در شهرهای کوهستانی مثل تبریز و ارومیه و اردبیل کمتر می باشد.