021-86023253|021-86023287
021-77093755
تهران:م آرژانتین خ احمد قصیر(بخارست) خ یکم پ14

نحوه ی عملکرد یو پی اس سیستم برق بدون وقفه

نحوه ی عملکرد یو پی اس سیستم برق بدون وقفه

عملکرد یو پی اس یا سیستم برق بدون وقفه به دو صورت می باشد یعنی می توان گفت در حالت کلی دستگاه یو پی اس ۲ وظیف اساسی و کاربردی دارد که می توان از آنها به عنوان وظیفه یو پی اس یاد کرد که در این مطلب بصورت مفصل به آنها میپردازیم

دستگاه یو پی اس یا سیستم برق بدون وقفه و یا دستگاه برق اضطراری ما بین تجهیزات الکترونیکی و برق شهری قرار میگیرد از آنجایی که دستگاه ups مجهز به باتری یو پی اس است در هنگام قطعی برق، برق تجهیزات الکترونیکی را تامین میکند. همچنین نصل جدید دستگاه های یو پی اس مجهز به استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ بوده در نتیجه نوسانات برق شهری را رفع نموده و از تجهیزات الکترونیکی در برابر اختلالات برق شهری محافظت میکند.

عملکرد یو پی اس در تجهیزات الکترونیکی

دستگاههای ups با تو جه به نوع تکنولوژی ساخت در دو دسته قرار میگیرند. یوپی اس های آنلاین که این نوع تکنولوژی همیشه آماده به کار بوده و به محض قطعی برق، بدون هیچ وقفه ای برق تجهیزات را تامین میکند بدون اینکه مشکلی در عملکرد تجهیرات بوجود آید . از یو پی اس آنلاین در مراکز حساس مانند مراکز داده یا دیتا سنتر ها و بانکها و تجهیزات حساس امنیتی و .. استفاده میشود که نیاز هست برق این نوع تجهیزات همیشه برقرار باشد و دستگاها روشن باشند.

عملکرد یو پی اس در تجهیزات الکترونیکی ups

دسته دیگر یو پی اس های دستگاه های لاین اینتر اکتیو هستند که هنگام قطعی برق با اندکی وقفه، برق تجهیزات را تامین میکنند و این وقفه بسته به برند و کیفیت یو پی اس متفاوت بوده و معمولاض این وقفه در حد میلی ثانیه می باشد.

شرکت تکا انرژی با توجه به کیفیت و کارایی انواع برند های ups موجود در بازار، برند یو پی اس epe آلمان و یو پی اس apc آمریکا ، یو پی اس star plus تایوانی را در توان های مختلف با تکنولوژی های انلاین و لاین اینترکتیو برای مصارف مختلف صنعتی، پزشکی، خانگی و .. پیشنهاد می دهد.

تمامی برند های عرضه شده شرکت تکا انرژی دارای گارانتی تعویض بوده و با ۲ سال گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش عرضه میشود. برای خرید و یا مشاوره در زمینه انتخاب یو پی اس و یا سایر تجهیزات مربوطه مانند اینورتراستابلایزر با واحد فروش شرکت تکا انرژی تماس بگیرید.