نکات نصب انواع یو پی اس

نکات نصب انواع یو پی اس
5 (100%) 1 vote

نکاتی برای نصب یو پی اس

۱-در نصب یو پی اس باید شاخص هایی از قبیل آلارم های دستگاه یو پی اس, دستگاههای کنترل و دستگاههای محافظ نصب یو پی اس برای کمک به بهره برداری از یو پی اس, واحد قدرت و کنترل قطعات مانند ولت متر, امپرمتر, چراغ سیگنالها,سوئیچ کنترل,فشار دکمه های یو پی اس,پتانسیومترو … کنترل و بازرسی گردند واز نحوه عملکرد آنها اطمینان کامل حاصل گردد.

۲-طراحی کابینت باتری:

برای طراحی و چیدمان باتری یو پی اس اولین چیزی که مهم است محل نصب باتری های یو پی اس و خود یو پی اس میباشد که اولین ومهمترین کار است.محلی که یو پی اس و باتریها در آنجا نصب و راه اندازی میگردند باید فضای کافی برای یو پی اس و باتری ها داشته باشد و ثانیا محل نصب یو پی اس از تهویه مناسب و همچنین عاری از گرد و غبار و رطوبت باشد.

۳-برای یو پی اس با توان پایین فیوز های ورودی و خروجی برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه یو پی اس و دستگاههای مصرف کننده کافی میباشد ولی برای یو پی اس های باتوان بالا باید تابلو برق برای توزیع و بای پس یو پی اس طراحی گردد تا هم دستگاه یوپی اس و هم مصرف کننده های متصل یوپی اس در امان باشند.

۴-پس از نصب و راه اندازی یوپی اس باید تست راه اندازی یوپی اس صورت گیرد تا اطمینان کاملی از نحوه نصب صحیح دستگاه یوپی اس حاصل آید.

مدیر سایت ۲۲ تیر ۱۳۹۵ یو پی اس بدون دیدگاه

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با تکا یو پی اس