نکات نصب انواع یو پی اس

نکات نصب انواع یو پی اس
5 (100%) 1 vote

نکاتی برای نصب یو پی اس

۱-در نصب یو پی اس باید شاخص هایی از قبیل آلارم های دستگاه یو پی اس, دستگاههای کنترل و دستگاههای محافظ نصب یو پی اس برای کمک به بهره برداری از یو پی اس, واحد قدرت و کنترل قطعات مانند ولت متر, امپرمتر, چراغ سیگنالها,سوئیچ کنترل,فشار دکمه های یو پی اس,پتانسیومترو … کنترل و بازرسی گردند واز نحوه عملکرد آنها اطمینان کامل حاصل گردد.

۲-طراحی کابینت باتری:

برای طراحی و چیدمان باتری یو پی اس اولین چیزی که مهم است محل نصب باتری های یو پی اس و خود یو پی اس میباشد که اولین ومهمترین کار است.محلی که یو پی اس و باتریها در آنجا نصب و راه اندازی میگردند باید فضای کافی برای یو پی اس و باتری ها داشته باشد و ثانیا محل نصب یو پی اس از تهویه مناسب و همچنین عاری از گرد و غبار و رطوبت باشد.

۳-برای یو پی اس با توان پایین فیوز های ورودی و خروجی برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه یو پی اس و دستگاههای مصرف کننده کافی میباشد ولی برای یو پی اس های باتوان بالا باید تابلو برق برای توزیع و بای پس یو پی اس طراحی گردد تا هم دستگاه یوپی اس و هم مصرف کننده های متصل یوپی اس در امان باشند.

۴-پس از نصب و راه اندازی یوپی اس باید تست راه اندازی یوپی اس صورت گیرد تا اطمینان کاملی از نحوه نصب صحیح دستگاه یوپی اس حاصل آید.

  • یو پی اس
  • مفهوم مقدار توان خروجی سیستم یو پی اس
  • توان یو پی اس – شرح
  • مدیر سایت ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ بلاگ بدون دیدگاه

    دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

    تماس با تکا یو پی اس