021-86023253|021-86023287
021-77093755
تهران:م آرژانتین خ احمد قصیر(بخارست) خ یکم پ14

یو پی اس مناسب برای دستگاهای ATM

یو پی اس مناسب برای دستگاهای ATM : با توجه به اینکه ساختار دستگاه ATM به گونه ی می باشد که جز دستگاههای حساس الکترونیکی و هم مکانیکی می باشد و در قسمتهای الکترونیکی بردهای CPU و پردازشگر و شمارنده و مدارات دیگر به کاربرد شده که این مدارات خیلی حساس به نویز و نوسان و مشکلات گفته شده برق شهر می باشند که لزوم UPS در اینجا مطرح می شود. ولی چه نوع یو پی اس برای این دستگاهها مناسب می باشد را توضیح می دهیم:

در قسمتهای الکترونیکی بردهای CPU و پردازشگر و شمارنده و مدارات دیگر به کاربرد شده که این مدارات خیلی حساس به نویز و نوسان و مشکلات گفته شده برق شهر می باشند که لزوم UPS در اینجا مطرح می شود. ولی چه نوع UPS برای این دستگاهها مناسب می باشد را توضیح می دهیم:

چنانچه گفته شد با توجه به حساسیت دستگاههای ATM ما به عنوان کارشناس دستگاههای UPS، یوپی اس با تکنولوژی آنلاین را ضروری می دانیم.

اما در این بین توان دستگاه یو پی اس مطرح می شود که دستگاههای یو پی اس با توان ۲KVA و۱KVA مناسب می باشد که در این میان دستگاه با توان ۲KVA هم توان بسیار مناسبی دارد و هم مدت زمان برق دهی مناسبی برای دستگاههای ATM دارد.

فروش یو پی اس برای دستگاه ATM

شرکت تکا انرژی با توجه به سابقه ای که در این زمینه با شرکتهای فروش ATM دارد. دستگاههای ۲KVA با برندEPE آلمانی را جهت تست و تایید ارائه نموئه است که در حال حاضر دستگاههای یو پی اسEPE توانسته عمده بازار یو پی اس برای ATM ها را به خود اختصاص دهد و تنها دستگاهی هست که هم در وجود برق و هم هنگام قطعی برق ۲۲۰V ثابت را به دستگاه ATM تحویل می دهد..

این دستگاه با قیمت مناسب و با دوسال گارانتی تعویض در اختیار مشتریان قرار میگیرد. شرکت تکا انرژی در این زمینه با شخص و شرکتهای خصوصی با نصب در محل و امضا گارانتی معتبر فعالیت می نماید و این کار را در سراسر ایران در مراکز استانها و شهرستانها و حتی روستاها انجام می دهد.

یو پی اس مناسب برای دستگاهای ATM