بایگانی شهریور, ۱۳۹۵

یو پی اس

اثرات دما بر باتری یو پی اس

اثرات دما بر باتری یو پی اس : واکنش های شیمیایی داخلی به باتری یو پی اس یا ولتاژ و یا درجه حرارت هدایت می شود. هر چه باتری یو پی اس داغتر، واکنش سریعتر شیمیایی رخ خواهد داد. درجه حرارت بالا در نتیجه می تواند ارائه عملکرد افزایش یافته است، اما در همان زمان نرخ از واکنش های شیمیایی ناخواسته افزایش خواهد یافت در از دست دادن مربوطه را از عمر باتری یو پی اس می شود. ادامه مطلب

ادامه مطلب
مدیر سایت ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ باتری یو پی اس بدون دیدگاه
یو پی اس برای دوربین مداربسته

یو پی اس مورد تایید اماکن

یو پی اس مورد تایید اماکن برای دوربین های مداربستهیو پی اس برای دوربین مداربسته

پیشنهاد یو پی اس برای دوربین مداربسته

یو پی اس مناسب برای دوربین مدار بسته

یو پی اس پیشنهادی اماکن

یو پی اس مناسب و مورد تایید اماکن

شرکت تکا انرژی مناسبترین یو پی اس را برای دوربین های شما پیشنهاد خواهد داد برای مشاوره  رایگان در این خصوص با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 


میزان شارژ باتری یو پی اس

 

عمر باتری یو پی اس نیز توسط شارژ کاهش ظرفیت rate.The در نرخ تخلیه بالا تحت تاثیر اتفاق می افتد زیرا انتقال از مواد شیمیایی فعال می تواند سرعت با جریان کشیده شده را حفظ کند. نتیجه واکنش های شیمیایی ناقص و یا ناخواسته و کاهش در ظرفیت که در بند در تغییرات شیمیایی در بالا اشاره شد است. این ممکن است توسط تغییرات در مورفولوژی کریستال الکترود مانند ترک خوردگی و یا رشد بلور که منفی امپدانس داخلی سلول اثر بگذارد همراه است. مشکلات مشابه در طول شارژ باتری یو پی اس  رخ می دهد. یک محدودیت به چگونه به سرعت یونهای لیتیوم می تواند به لایه میان لایه هایی از آند وارد وجود دارد. تلاش برای وادار بیش از حد فعلی از طریق باتری یو پی اس در طول فرآیند شارژ در یونهای اضافی را در آند به شکل فلز لیتیم سپرده خواهد شد. شناخته شده به عنوان آبکاری لیتیوم، این نتایج در از دست دادن ظرفیت غیر قابل برگشت. در همان زمان، حفظ ولتاژهای بالاتر مورد نیاز برای شارژ باتری یو پی اس  سریع می تواند به شکست از الکترولیت که آن هم در از دست دادن ظرفیت نتایج: از شماره منجر شود. از بالا ما می توانید انتظار داشته باشید که در هر چرخه شارژ / دشارژ از دست دادن ظرفیت غیر قابل برگشت انباشته افزایش خواهد یافت. اگر چه این ممکن است غیر قابل مشاهده، در نهایت کاهش ظرفیت در سلول باتری یو پی اس قادر به ذخیره انرژی مورد نیاز توسط خصوصیات بودن منجر خواهد شد. به عبارت دیگر آن را به پایان عمر مفید خود می رسد و از دست دادن ظرفیت است توسط عملیات جریان بالا به ارمغان آورد، ما انتظار داریم که چرخه عمر باتری یو پی اس کوتاه تر خواهد شد، بالاتر از فعلی آن را حمل. نمودار زیر نشان می دهد که این مورد در عمل است.

 

ادامه مطلب
مدیر سایت ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ بلاگ بدون دیدگاه
UPS voltage impacts

اثرات ولتاژ یو پی اس

اثرات ولتاژUPS voltage impacts

باتری یو پی اس های قابل شارژ هر یک محدوده ولتاژ کار مشخصه مرتبط با شیمی سلول باتری یو پی اس خاص استفاده شده است. محدودیت های ولتاژ یو پی اس عملی یک نتیجه از شروع واکنش های شیمیایی نامطلوب که می گیرد فراتر از محدوده کاری ایمن هستند. هنگامی که تمام مواد شیمیایی فعال به ترکیب با یک سلول به طور کامل شارژ باتری یو پی اس، مجبور انرژی الکتریکی بیشتری را به داخل سلول یو پی اس تبدیل شده است باعث می شود آن برای گرم کردن و به واکنش بیشتر ناخواسته بین اجزای شیمیایی شکستن آنها را به اشکال که نمی تواند ترکیب میشوند. بنابراین تلاش برای شارژ باتری یو پی اس یک سلول بالاتر از حد ولتاژ باتری یو پی اس بالایی UPS voltage impacts2آن می توانید واکنش های شیمیایی برگشت ناپذیر است که می تواند آسیب سلولی را تولید کند. افزایش دما و فشار که به همراه این وقایع اگر کنترل نشده می تواند به پارگی و یا انفجار از سلول و از انتشار مواد شیمیایی خطرناک و یا آتش سوزی منجر شود. به طور مشابه، تخلیه یک سلول باتری یو پی اس زیر توصیه می شود حد ولتاژ پایین تر آن نیز می تواند در دائمی شود، هر چند کمتر خطرناک، آسیب ناشی از واکنش های شیمیایی نامطلوب بین مواد شیمیایی فعال است. مدار محافظ طراحی شده یو پی اس برای حفظ سلول نیز در محدوده کار توصیه می شود آن را با محدودیت های تعیین شده که شامل یک حاشیه ایمنی. این است که در جزئیات بیشتر در بخش حفاظت بحث شده است. برآورد چرخه زندگی به طور معمول فرض کنیم که تنها سلول یو پی اس خواهد شد در محدوده عملیاتی مشخص شده آنها استفاده می شود، با این حال این است که همیشه مورد در عمل نیست و در حالی که ضلالت بیش از محدودیت برای دوره های کوتاه و یا توسط یک حاشیه کوچک به طور کلی نمی خواهد باعث تخریب فوری سلول، چرخه عمر آن به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار خواهد.

ادامه مطلب
مدیر سایت ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ بلاگ بدون دیدگاه
moj-ups

امواج رادیویی

امواج رادیویی یو پی اسmoj-ups

امواج رادیویی یو پی اس یک مثال خاص از تابش الکترومغناطیسی است. با وجود تمام مزایای ارتباطات “تابش الکترومغناطیسی” را ممکن می سازد، نام یک مفهوم شوم. نام های جایگزین، “امواج رادیویی”، به نظر نمی رسد تقریبا تهدید. اما بیش از حد از یک چیز خوب، حتی آب، می توانید در محل اشتباه و یا زمان در صورت وجود در مقادیر بیش از حد خطرناک است. بنابراین آن را با تابش الکترومغناطیسی یو پی اس است.

ما در واقع شنا در اقیانوسی از امواج رادیویی یو پی اس از نقاط قوت مختلف هستند. در خانه ما تابش فرکانس بالا یو پی اس از

صدها نفر از موج بلند یو پی اس، موج متوسط. موج کوتاه یو پی اس و برنامه های رادیویی UHF

ده ها تن از سیگنال های تلویزیونی زمینی

سیگنال های تلویزیون یو پی اس در فرکانس های مایکروویو توسط ماهواره پایین مخابره

سیگنال های یو پی اس UHF از صدها نفر از تلفن های همراه و ایستگاه های پایه محلی خود

VHF خصوصی سیگنال های رادیویی یو پی اس همراه مورد استفاده از خدمات اورژانس و شبکه های خصوصی

کنترل از راه دورباتری یو پی اس تلویزیون

اسباب بازی های کنترل از راه دور باتری یو پی اس (اتومبیل و هواپیما)

سیگنال های محل های ناوبری ماهواره ای مایکروفر یو پی اس (مایکروویو) GPS که آیا ما از آنها استفاده کنید یا نه.

شبکههای Wi-Fi برای ارتباطات بین کامپیوتر و یو پی اس شبکه های کامپیوتری

قابلیت اتصال به بلوتوث بین دستگاه های الکترونیکی یو پی اس

نور لیزر در دستگاه های پخش CD

مادون قرمز کنترل از راه دور تلویزیون

سنسورهای امنیتی یو پی اس بی سیم

openers یو پی اس برای درب گاراژ

درب خودرو یو پی اس  از راه دور قفل کلید

مادون اشعه قرمز در باتری یو پی اس از اجاق گاز و بخاری خانگی

نشت از اجاقهای مایکروویو باتری یو پی اس

تداخل فرکانس رادیویی یو پی اس ناخواسته مداوم (RFI) تولید شده توسط تخته مدار کامپیوتر و اسیلاتورهای یو پی اس در دریافت رادیویی و تجهیزات انتقال

RFI تصادفی به دلیل تخلیه الکترواستاتیک محلی از سوئیچ موتور در لوازم خانگی و ابزار قدرت و همچنین سیستم های جرقه زنی خودرو (جرقه شاخه).

RFI تصادفی به دلیل تخلیه الکترواستاتیک دور از حملات رعد و برق یو پی اس در هر نقطه بین منبع سیگنال و خانه

 

ادامه مطلب
مدیر سایت ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ بلاگ بدون دیدگاه
star 2

ارتباطات و معجزات مهندسی

ارتباطات و معجزات مهندسیstar 2

با تمام این سیگنال های رادیویی رقابت برای جلب توجه ما، در میان یک پس زمینه از منابع یو پی اس  تابش ناخواسته، همه صیقل با برس گردان های با سرعت ۱۸۶۰۰۰ مایل در ثانیه، به لطف مهندسان ارتباطات شما می توانید تلفن همراه خود را و یا آنتن رادیو را به هوا بهم زدن و فقط انتخاب سیگنال که فقط برای شما در نظر گرفته شده بود.

پهنای باند بسیار محدود موجود در طیف الکترومغناطیسی، که مناسب است برای ارتباطات رادیویی، با ظرفیت میلیون ها لینک ارتباطات با پهنای باند جمعی بسیاری از برابر پهنای باند در دسترس به طور همزمان با استفاده از همان فرکانس بدون تداخل با یکدیگر. یکی دیگر از مجموعه ای از چالش پاسخ توسط مهندسین ارتباطات است.

ما همچنین ممکن است انتظار که تمام سیگنال های رادیویی در جو به طور کامل با یکدیگر درهم. خوشبختانه توسط برخی از معجزه طبیعی سیگنال یو پی اس حفظ می کردند. آنها ممکن است در یکدیگر سوار و یا باتلاق یکدیگر و ممکن است آنها را انتخاب کنید تا نویز الکتریکی در طول سفر خود را، اما آنها را مخلوط نیست به شکل جمع و اختلاف فرکانس عنوان آنها را در یک دستگاه غیر خطی و بنابراین هیچ راه حل های  یو پی اس مهندسی معجزه آسا برای رمزگشایی و یا عمل مورد نیاز است بر اجزای فرکانس جدید به بازسازی سیگنال اصلی است. آنها فقط نیاز به از یکدیگر جدا شوند.

موج الکترومغناطیسی یو پی اس

معادلات ماکسول توصیف چگونه تابش الکترومغناطیسی منتشر میشود. او نشان داد که یک میدان مغناطیسی متغیر باعث  یو پی اس یک میدان الکتریکی متغیر مرتبط عمود بر میدان مغناطیسی و این میدان الکتریکی متغیر موجب القاء یک میدان مغناطیسی متغیر در ارتباط در هواپیما از میدان مغناطیسی اولیه. این دو رشته مختلف با هم انتشار موج الکترومغناطیسی با سرعت نور در یک جهت عمود بر هم میدانهای الکتریکی و مغناطیسی همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده تشکیل می دهد

ادامه مطلب
مدیر سایت ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ بلاگ بدون دیدگاه
kstar 4

تغییرات شیمیایی در باتری یو پی اس

تغییرات شیمیایی در باتری یو پی اس : باتری ups دستگاه الکتروشیمیایی که تبدیل انرژی شیمیایی به انرژی الکتریکی یا برعکس با استفاده از واکنش های شیمیایی باتری یو پی اس کنترل بین مجموعه ای از مواد شیمیایی فعال می باشد. متاسفانه واکنش های شیمیایی مورد نظر که در آن باتری یو پی اس بستگی دارد معمولا توسط ناخواسته، واکنش های شیمیایی باتری یو پی اس انگلی است که مصرف برخی از مواد شیمیایی فعال باتری یو پی اس و یا مانع واکنش های خود را همراه است. ادامه مطلب

ادامه مطلب
مدیر سایت ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ باتری یو پی اس بدون دیدگاه
kstar 1

بازنشانی فیوز باتری یو پی اس

فیوز باتری یو پی اس : دمای بیش از حد باعث می شود تمام سلول به شکست در نهایت. به همین دلیل بسیاری مدار محافظ یک فیوز حرارتی که به طور دائم بسته خواهد شد باتری یو پی اس اگر درجه حرارت آن بیش از حد از پیش تعیین شده ترکیب.ادامه مطلب

ادامه مطلب
مدیر سایت ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ باتری یو پی اس بدون دیدگاه
batri kastar 3

جداسازی سیستم یو پی اس

برنامه های کاربردی چند سلول باتری یو پی اسbatri kastar 3

در برنامه های کاربردی چند سلولی هر سلول باید خود بیش از حد ولتاژ دستگاه یو پی اس تشخیص آن داشته باشد. چند سنسور دما نیز مورد نیاز خواهد شد از زمان بسته ممکن است به دمای یکنواخت در تمام سلول ندارد. سری متصل زنجیره سلول به طور معمول نیاز به تنها یک نظارت و حفاظت دستگاه در حال حاضر تنها مگر اینکه ارائه برای شارژ و یا دور زدن سلول های فردی ساخته شده است. در چنین مواردی هر سلول نیز مانیتور خود را نیاز خواهد داشت. چنین عارضه در بسته ولتاژ باتری یو پی اس بالا حاوی رشته سلول سری طولانی متاسفانه ضروری است. دلیل این است که سلول های باتری یو پی اس فردی ممکن است overstressed و باعث نارسایی زودرس از طیف باتری یو پی اس. چرا این ناشی میشود، و چگونگی اجتناب از آن است، در بخش مربوط به بالانس همراه بحث شده است.

جداسازی سیستم یو پی اس

در حالی که باتری یو پی اس می تواند شناسایی و اقداماتی برای حفاظت از حوادث در سیستم باتری یو پی اس، برخی از برنامه های کاربردی که نیاز به باتری یو پی اس برای پاسخ به رویدادهای خارجی وجود دارد. این می تواند یک از شرایط تحمل مانند درجه حرارت بالا در بخشی دیگر از برنامه که نیاز به قدرت به خاموش کردن. در مورد یک تصادف اتومبیل به عنوان مثال، یک سوئیچ اینرسی باید باتری یو پی اس منزوی. در این شرایط باتری یو پی اس نیاز به ترکیب یک سوئیچ در مسیر جریان اصلی است که می تواند توسط یک سیگنال خارجی باعث شده است. این لزوما به این نیاز به یک سوئیچ جداگانه از آن می تواند امکان طراحی باتری یو پی اس بیش از حفاظت از مدار در حال حاضر به قبول یک ماشه از یک منبع خارجی.

ادامه مطلب
مدیر سایت ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ بلاگ بدون دیدگاه
باتری نارادا

حفاظت الکترونیکی باتری یو پی اس

حفاظت الکترونیکی باتری یو پی اس : فیوز های معمولی استفاده می شود برای محافظت از باتری یو پی اس از اضافه بار، اما در بسیاری از موارد آنها ممکن است به اندازه کافی سریع عمل نمی کند. این درست است به خصوص اگر باتری یو پی اس کوتاه اتصال. از آنجا که باطری یو پی اس دارای امپدانس داخلی بسیار پایین، جریان لحظه بسیار بالا می تواند جریان که به طور جدی می تواند به صدمه باتری. با این حال فیوز بسیار آهسته به در شرایط خطا کار هستند و ممکن است عمل به سرعت به اندازه کافی در صورتی که باتری کوتاه مدار است.ادامه مطلب

ادامه مطلب
مدیر سایت ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ باتری یو پی اس بدون دیدگاه
باتری یو پی اس کی استار

ولتاژ های متعدد باتری یو پی اس

ولتاژ های متعدد باتری یو پی اس : باتری باید اندازه بندی شده باشد قادر به حمایت از عامل کامل محدوده ولتاژ باتری یو پی اس از تمام دستگاه های در نرم افزار. هیچ نقطه با این حال در مشخص کردن محدوده ولتاژ عامل باتری یو پی اس است که بزرگتر از حدود ولتاژ عامل از نرم افزار که برای باتری یو پی اس در نظر گرفته شده است وجود دارد. ادامه مطلب

ادامه مطلب
مدیر سایت ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ باتری یو پی اس بدون دیدگاه

 

تماس با تکا یو پی اس