بایگانی مهر, ۱۳۹۵

تکا انرژی برند فعال در زمینه یو پی اس

تکا انرژی که مجوز تولید مونتاژ و طراحی در زمینه یو پی اس را از  وزارت صنعت و معدن و تجارت دارد  به عنوان یکی از پر مراجعه ترین شرکتها در زمینه یو پی اس در ایران شناخته شده است  بسیاری در این زمینه  این سوال را مطرح میکنند که در زمینه یک صنعت بخصوص  مثل یو پی اس  چگونه میتواند یک شرکت  به یک برند تبدیل شود

بارها گفته شده است انچه یک شرکت را به عنوان یک  عنصر اثر بخش در یک صنعت مطرح میسازد  تلاش خلاقانه  و خستگی نا پذیر و نو آوریهای روزانه  ذهنهای پویا و جوان آن شرکت می باشد و لاغیر

تکا انرژی  در زمینه یو پی اس  با محور قرار دادن  شعار  نو آوری در کار و پشتیبانی در فروش تاکنون توانسته است  با بسیاری از مراکز مهم و موسسات تاثیر گذار  همکاری داشته باشد  اخیرا  این مرکز با توسعه  فعالیتهای خود  شعبه های مرکزی خود را در بسیااری از شهرستانها گسترده است

البته این یک شروع  مبارکی است که میتواند نوید بخش اثر بخشی و تاثیر گذاری این شرکت در زمینه یو پی اس  باشد

ادامه مطلب
مدیر سایت ۱۸ مهر ۱۳۹۵ یو پی اس بدون دیدگاه

خط مشی یک شرکت یو پی اس موفق

شرکت تکا انرژی که به عنوان یکی از شرکتهای مطرح در زمینه یو پی اس در ایران فعالیت میکند برای فعالیت و روند پیشرفت خویش خط مشی و اصولی را در نظر گرفته است خط قرمز این اصول نیاز مشتری و کیفیت خدمات می باشد

شرکت پیشرو صنعت تک آرا انرژی (تکا انرژی) باتوجه به نیاز مشتریان در صدد تامین نیازمشتریان با عزمی راسخ توانسته راه حلهایی را درزمینه UPS فی الحال و در آینده اتخاذ نماید که نیاز مشتریان را برطرف نماید.
شرکت با دارا بودن نیروهای متخصص در این زمینه با تحقیقات شبانه روزی امید آنرا دارد روزی بتواند به کلیه نیازمشتریان پاسخ مثبت بدهد .
یکی از اولویت ها و ملزومات این شرکت مشتری مداری و حفظ مشتری و پاسخ به نیازمشتری میباشد .
یو پی اس
اهداف شرکت پیشرو صنعت تک آرا انرژی در سالهای آینده :
یو پی اس
1 . دستیابیبه تکنولوژی های پیشرفته در این زمینه
2. حفظ مشتریان حال حاضر شرکت ودستیابی به مشتریان جدید
3. ارائه دستگاه های بروز دنیا از نظر کیفیت و قیمت
4. ارائه ی دستگاههای با حجم کم و اشغال فضای کمتر این دستگاه ها درمحیط کار
5. ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به مشتریان
6. خدمات تعمیر و سرویس نگهداری علاوه بر فروش بر حسب نیاز مشتریان
7. ارائه گارنتی تعویض به مشتریان
8. درآخر جلب رضایت مشتری بر حسب خواستهای مشتری و انتظارات مشتری از شرکت تکا انرژی
امید آن است همیشه اعمالمان غالب بر وعده هایمان باشد

ادامه مطلب
مدیر سایت ۱۵ مهر ۱۳۹۵ یو پی اس بدون دیدگاه

اطلاعیه شرکت تکا انرژی

شرکت تکا یو پی اس با عرض تسلیت ایام  عزا داری  سرور و سالار شهیدان به اطلاع  تمامی مشتریان خود میرساند این شرکت طبق سنوات گذشته  همچنان در زمینه پشتیبانی مشتریان خود در ایام تعطیلات عاشورا و تاسوعا فعال بوده و دفاتر تهران و تبریز و سایر نماینده گیهای این شرکت  همچون روزهای کاری در خدمت مشتریان  و هموطنان عزیز خواهد بود

ادامه مطلب
مدیر سایت ۱۴ مهر ۱۳۹۵ یو پی اس بدون دیدگاه
تعمیر یوپی اس و اینوتر

راه حل برای یو پی اس و مشکلات قدرت اینورتر

راه حل برای یو پی اس و مشکلات قدرت اینورتر:

مشکلات مربوط به تامین برق اضطراری یو پی اس و قدرت اینورتر در اینجا با راه حل ممکن بحث شده است. اگر شما هر گونه یو پی اس و یا موضوع اینورتر قدرت مربوط، این پست برای رفع آن مفید است. کسی ممکن است استدلال که چرا من یک پست برای محصولات جداگانه ساخته شده است. پاسخ ساده است. اگر یک اینورتر قدرت حمل ساخته شده است در شارژر با سوئیچ منطقی کم در طول زمان از منبع قدرت خارجی به باتری پشتیبان گیری، آن را به عنوان یک یو پی اس عمل می کند. تولید کنندگان که به فروش اینورتر قدرت و یو پی اس ‘به دو دسته مختلف ارائه ساخته شده در باتری برای UPS که در داخل محوطه بسته بندی شده. اما بدون باتری با قدرت اینورتر ارائه کنندگان و مصرف کنندگان مجاز به آنها را اتصال به باتری اندازه مورد نظر انتخاب کنند. بنابراین، اینورتر قدرت اتصال با باتری بزرگتر را می توان مورد استفاده برای ارائه نسخه پشتیبان تهیه برای مدت زمان طولانی در زمان قطع برق و یا برنامه ریزی ریختن بار. در کوتاه مدت، یوپی اس و اینورتر قدرت هر دو می تواند به عنوان برق اضطراری منبع قدرت پشتیبان برای منزل و لوازم اداری، تجهیزات ارتباطات تلفن همراه، سرور و خیلی بیشتر استفاده می شود.

تعمیر یوپی اس و اینوتر

 

ادامه مطلب
مدیر سایت ۰۵ مهر ۱۳۹۵ بلاگ بدون دیدگاه

چرا یو پی اس، راه اندازی مجدد قدرت اینورتر

چرا یو پی اس، راه اندازی مجدد قدرت اینورتر یا خاموش کردن کامپیوتر (راه حل)

این ممکن است به شما اتفاق می افتد که هر زمان که برق قطع شود، کامپیوتر شما هم ری استارت یا خاموش کردن سیستم به طور کامل حتی اگر شما تامین برق اضطراری و یا اینورتر قدرت به آن متصل شده اند. این یک وضعیت عجیب و غریب که یو پی اس کاملا قادر به انجام وظیفه خود است. این مشکل می تواند ثابت اما نیاز به کمک های فنی از یک متخصص. در اینجا، من در مورد بحث که چرا این اتفاق می افتد و چگونه به حل مشکل.

دلیل:

دلیل اصلی پشت این مشکل این است که در طول زمان سوئیچ یو پی اس طولانی تر از آستانه های قدرت از کامپیوتر است. بیشتر، خوب برق کامپیوتر آستانه تقریبا 15-20 میلی ثانیه است که توسط خازن در داخل آنها تولید می شود. هر گونه وقفه برق طولانی تر از مدت زمان مشخص می تواند راه اندازی مجدد و یا خاموش کردن کامپیوتر.

اگر شما با استفاده از یک منبع تغذیه با کیفیت خوب گران پس از آن موضوع صرفا مربوط به رله از یو پی اس است. رله یک دستگاه است که مسئول تغییر بیش از منبع قدرت خارجی به قدرت باتری پشتیبان است. رله مکانیکی کیفیت پایین سوئیچ دیگر در طول زمان. بنابراین، مشکلات ناشی می شود.

خازن-رله-UPS-PSU

اصلاح شده (شبیه سازی شده) اینورتر قدرت موج سینوسی ارزان تر طراحی شده اند که برای اجرا با باتری بزرگ و یا کوچک خارجی اغلب این مشکل شود. رله ضعیف در آنها می شود سوئیچ دیگر در طول زمان از منبع اصلی قدرت به باتری یو پی اس پشتیبان گیری

راه حل:

در اکثر موارد، این مشکل تنها مربوط به یو پی اس و یا اینورتر قدرت است. بنابراین، تولید کنندگان UPS معروف در حال حاضر استفاده از رله حالت جامد به جای رله های مکانیکی. رله حالت جامد بسیار کارآمد هستند و ارائه می دهد کمترین سوئیچ ممکن در طول زمان.

اگر مشکل واقعا به رله از یو پی اس که در بالا بحث مربوط، می توان آن را با جایگزین کردن رله با رله مکانیکی کیفیت بهتر و یا رله حالت جامد ثابت شده است. از سوی دیگر، اگر مشکل این است که به خازن از UPS مربوط، مشکل می توان با نصب خازن بزرگتر حل شود. این کار های فنی هستند و تنها می تواند توسط کارشناسان انجام می شود.

از آنجا که، یک کاربر عادی که هیچ آگاهی از مدارهای الکترونیکی می تواند مشکل توسط خود را درست کنند. بهترین راه برای غلبه بر این وضعیت است با خرید یک UPS جدید با کیفیت بهتر و یا اینورتر قدرت. مطمئن شوید که به اعلام از فروشنده آن است که واقعا برای کامپیوتر طراحی شده و مشکلات ایجاد نمی کند. بدیهی است، این یک راه حل گران اما کاملا رایگان بدون هیچ زحمتی.

ثابت دیگر آسان تغییر UPS از کامپیوتر است. اما این ممکن است در همه موارد کار نمی کند. تغییر UPS (یا قدرت اینورتر) تنها راه حل صرفه جویی در امن و پول فوق

 

ادامه مطلب
مدیر سایت ۰۵ مهر ۱۳۹۵ بلاگ بدون دیدگاه
UPS APC 1

تعمیر حرفه ای یو پی اس

تعمیر یو پی اس بصورت حرفه ایUPS APC 1

هرگز یو پی اس خود را که برای اولین بار خراب شده است دور نیاندازید,شاید یوپی اس شما هنوز کاملا خراب نشده است و ممکن است در عرض چند دقیقه و با امکانات و مخارج کمتر یو پی اس شما تعمیر گردد و دوباره بتوانید از یو پی اس استفاده کنید.

بسیاری از شرکت ها و فروشگاههای یو پی اس بخاطر اینکه ups قدیمی شمارا با قیمت پایین یا حتی مفتی از شما بردارند و با تعمیر جزئی و یا حتی فقط با تعویض باتریها دوباره همان ups را با قیمت خوب بفروشند به نظر شما اینکار احمقانه نیست که یوپی اس خودتان را بخاطر یک ایراد جزئی از رده خارج کرده و یک یو پی اس نو خریداری نمائید.بهترین راهکار تعمیر یو پی اس میباشد.

در بعضی مواقع یو پی اس که دچار ایراد گردیده است پس از تست متوجه میشویم که فیوز ورودی ups سوخته و تنها باتعویض این فیوز میتوانیم یو پی اس را تعمیر و دوباره استفاده نمائید.یا اینکه در برخی موارد کابل ورودی یوپی اس یا کابل باتری یوپی اس و یا اینکه کانکتور باتری یو پی اس دچار مشکل میشود که با صرف وقت و هزینه کمتر دوباره به چرخه برگردد.

ولی در بقیه موارد که یوپی اس دچار مشکل شده است نیاز هست که نفری که متخصص این کار میباشد ومیتواند یو پی اس را عیب یابی و رفع عیب نماید دست به کار شده و مشکل یو پی اس را حل کند

در اکثر موارد چون ups و باتری های یو پی اس لوازم سنگینی میباشند و حمل و نقل آنها سخت و مشکل میباشد از متخصصین درخواست کنید تا در محل شما ups را تست کنند.

در آخر توصیه ای که داریم اینست که یوپی اس که خراب میشود حتی الامکان به نفری که متخصص اینکار میباشد مراجعه شده و ایشان رفع عیب نماید.

 

ادامه مطلب
مدیر سایت ۰۳ مهر ۱۳۹۵ یو پی اس بدون دیدگاه
یو پی اس epe

عرضه – منابع در دسترس یو پی اس

عرضه – منابع در دسترس یو پی اسیو پی اس epe

مشخصات برق است برای مطابقت به عنوان یو پی اس نزدیک که ممکن است مشخصات تقاضا مانند پروفایل در مثال بالا. به طور کلی سیستم های شبکه اپراتور کنترل بیش از مشخصات تولید برق، و طیف گسترده ای از منابع را در اختیار خود را به انجام برسانند این تقاضا، یو پی اس هر بهینه سازی شده برای برآوردن یک جنبه خاص از ویژگی های بار. این شامل ژنراتور طراحی برای تامین بارهای استاتیک، مشخص برای ارائه حداکثر قدرت مداوم و ژنراتور مشخص برای تهیه بارهای دینامیکی بهینه سازی شده برای سرعت که در آن بارهای می تواند پذیرفته شود یو پی اس و یا خارج از لود می شود. ذخیره سازی انرژی یک دارایی مهم در این ترکیب تامین است.  نگاه یک

مرور کلی از گیاهان تولید برق یو پی اس

علاوه بر شبکه است که توسط یک طیف وسیعی از “خدمات رزرو” حمایت، ارائه شده توسط شبکه های یو پی اس به هم پیوسته و در مقیاس بزرگ ژنراتور برق صنعتی مستقل مانند آثار فولاد، سردخانه ها، کارخانه های شیمیایی و ایستگاه های پمپاژ آب بزرگ، که می تواند تولید یدکی موقت ارائه و یا ذخیره شده ظرفیت انرژی یا قبول تقاضا کاهش به منظور مقابله با افزایش یو پی اس تقاضا پیش بینی نشده و / یا عدم دسترسی به ظرفیت تولید. این ذخایر عامل ممکن است یو پی اس هر دو منابع هماهنگ با فرکانس شبکه و همچنین منابع غیر هماهنگ باشد.

ظرفیت ذخیره را می توان با بسیاری از منابع مختلف ارائه شده، هر کدام با زمان پاسخ های یو پی اس مختلف قبل از آنها قادر به ارائه قدرت خود را. در دو افراط، ظرفیت ذخیره مدت زمان کوتاه می تواند در یک ثانیه یا کمتر توسط سیستم های ذخیره انرژی تحویل داده، در حالی که ذخایر یو پی اس مدت زمان طولانی تر مانند ایستگاه های حرارتی آماده به کار می تواند ساعت را به آتش و را در جریان. دارایی های که ظرفیت یو پی اس را می توان دوباره اختصاص به این ترتیب از “دارایی های dispatchable” نامیده می شود.

اگر ظرفیت ذخیره در دسترس کافی برای برآوردن تقاضا، به عنوان یک موضع تنزل، تعادل یو پی اس ممکن است از طریق کاهش موقت تقاضا (از مشتریان صنعتی که حاضر به قطع شود) است که می تواند به سرعت اجرا دوباره بازسازی شد

ادامه مطلب
مدیر سایت ۰۲ مهر ۱۳۹۵ بلاگ بدون دیدگاه
باتری یو پی اس LONG

بلوک اینورتر در یو پی اس

بلوک اینورتر در یو پی اسباتری یو پی اس LONG

بلوک اینورتر یو پی اس را به یک خروجی AC با کنترل شدید بر تحمل تبدیل ولتاژ لینک DC را با توجه به برنامه های کاربردی بار بحرانی . در طول سال یک تغییر عمده در اینورتر فن آوری جزء قدرت با آخرین در حال استفاده از عایق گیت ترانزیستور یو پی اس دوقطبی (IGBT) با فرکانس سوئیچینگ بسیار بالا، معمولا ۲٫۲ کیلوهرتز / ثانیه بوده است، وجود دارد . این تغییرات بهبود بهره وری از سیستم های یو پی اس و کاهش سطح سر و صدا و اثرات زیست محیطی کمک کرده است.

سوئیچ بای پس استاتیک در سیستم یو پی اس:

سوئیچ بای پس استاتیک برای حفاظت از بار با خوراک از اینورتر یو پی اس و یا عرضه ابزار ، یا به دلیل بیش از حد و یا خرابی یو پی اس است. ساخته شده در کنترل و هوش طور مداوم نظارت بر شرایط برق و زاویه فاز . این به منظور دستیابی به یک انتقال بدون وقفه ، به عنوان مثال از اینورتر به برق و یا از برق به اینورتر بسیار مهم است.

تعمیر و نگهداری بای پس در سیستم یو پی اس:

نادیده گرفتن تعمیر و نگهداری یو پی اس ضروری است و به طور معمول به یو پی اس ساخته شده است به ارائه انزوا در طول نگهداری و یا تعمیر یو پی اس، و همچنین مورد نیاز سلامت ملاقات و ایمنی.

ادامه مطلب
مدیر سایت ۰۲ مهر ۱۳۹۵ بلاگ بدون دیدگاه
UPS APC 3

انتخاب بهینه محل مناسب یو پی اس

انتخاب بهینه محل مناسب یو پی اس:UPS APC 3

محل برای یک سیستم یو پی اس باید از جاری شدن سیل در امان باشد ، از سایت های انتخاب شده توسط معماران برای برق و تاسیسات UPS تمایل دارند که در زیر زمین است. در صورت امکان، محل واحد در تابلوهای تابلوهای برای جلوگیری از فولاد برای کمک به محافظت از جاری شدن سیل . این نیز خواهد شد سیستم کابل کشی سهولت به عنوان بسیاری از UPS های سری فقط برای ورود به کابل پایین مناسب است.

کافی دسترسی همه جانبه ضروری به سهولت تعمیر و نگهداری یو پی اس است. لوله های آب های سقفی باید اجتناب شود از نشت ممکن است سیستم یو پی اس صدمه وارد کند. تهویه مطبوع ممکن است لازم باشد برای حفظ دمای محیط بین ۱۰ و ۲۵ درجه سانتی گراد .

بعضی از برنامه ممکن است نیاز به نوع خاصی از یو پی اس برای دیدار با خواسته های زیست محیطی. برای مثال، یک نرم افزار Marine ممکن است یک واحد مناسب برای یک فضای شور نیاز دارند. یک سیستم UPS برای یک تولید کننده نیمه هادی / تراشه واحد با نصب ضد لرزش خاص نیاز به محدود کردن ارتعاشات بر روی فرم به پلت فرم تولید به تصویب رسید.

انتخاب سیستم برق اضطراری ( یو پی اس)

عوامل تاثیر گذار در انتخاب یک سیستم یو پی اس شامل عملکرد، کارایی در سراسر محدوده بار ، قابلیت اطمینان، کل هزینه مالکیت ، وزن، اندازه ، و سهولت تعمیر و نگهداری. در حالی که سیستم های یو پی اس مقیاس پذیر و گزینه های حالت خواب به طور قابل توجهی می تواند بالا بردن بهره وری سیستم، مانند راه حل تنها زمانی مناسب است اگر آنها انعطاف پذیری سیستم قربانی نیست.

به غیر از اطلاعات عادی عمومی – ولتاژ برق، فرکانس یو پی اس، و جریان بار – در نظر باید به ضریب قدرت بار در کل محدوده بار داده شده است. هر دو آشکار (KVA) و فعال ( کیلو وات ) مصرف بار قدرت – با تنوع بار انتظار در طول زمان – نیاز به در نظر گرفته شود . اگر بارهای روشنایی ساخته شده تا از تخلیه گاز و اتصالات فلورسنت ، حمایت می شود ، پس از آن UPS باید برای هجومی بسیار بالا تقاضا در حال حاضر در اندازه ای باشد . کمک هزینه نیز باید برای افزونگی ، گسترش، و مقیاس پذیری ساخته شده است

ادامه مطلب
مدیر سایت ۰۱ مهر ۱۳۹۵ بلاگ بدون دیدگاه

 

تماس با تکا یو پی اس