بایگانی آذر, ۱۳۹۵

اصطلاحات یو پی اس (شدت جریان، اختلاف پتانسیل، کیلو ولت آمپر)

اصطلاحات کاربردی در دستگاه یو پی اس

اختصارات در علم برق الکترونیک ولت آمپر واحد توان دستگاه میباشد که میتوان از آن استفاده کرد.یعنی مصرف کننده هایی که میخواهیم به آن وصل کنیم باید محاسبه شده و براساس توان محاسبه شده به ups متصل گردد.اگر توان مصرف کننده ها بیشتر از توان یو پی اس باشد.ادامه مطلب

ادامه مطلب
مدیر سایت ۳۰ آذر ۱۳۹۵ یو پی اس بدون دیدگاه
عمر باتری های چینی چند سال است؟

عمر باتری های چینی چند سال است؟

باتری های چینی : عمر مفید باتری یو پی اس حداقل چهار سال می باشد. باتری منبع کوتاه مدت برای تامین برق تجهیزات است و در صورت استفاده بلند مدت از آن باید بعد از مدتی باتری ها تعویض شوند. حداقل عمری که برای باتری های چینی در نظر میگیرند بین ۳ تا چهار سال (میتواند بیشتر هم باشد- با توجه به نوع برند) است. البته این مدت بستگی به یک سری از عوامل که در نگهداری باتری موثراند دارد. عواملی مانند شرایط محیطی تاثیر مستقیم بر عمر باتری یو پی اس دارد.

ادامه مطلب

ادامه مطلب
مدیر سایت ۲۸ آذر ۱۳۹۵ باتری یو پی اس بدون دیدگاه

فروش ویژه انواع یو پی اس

 یو پی اس و باتری یو پی اس

تکا انرژی عرضه کننده برندهای معتبر یو پی اس و باتری

لیست یو پی اس های عرضه شده توسط شرکت پیشرو صنعت تک آرا انرژی (تکا انرژی)

  • یو پی اس apc آمریکا

یو پی اس های apc ساخت کشور آمریکا بوده و با ۳ سال گارارنتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش خدمت مشریان عزیز عرضه میشود.

UPS APC 1UPS APC 3UPS APC 2
  • یو پی اس  epe آلمان

یو پی اس epe ساخت کشور آلمان بوده و مناسب تجهیزات حساس مانند دستگاههای پزشکی ، تجهیزات آزمایشگاهی و دیتاسنترها می باشد. این برند در تکا انرژی با ۲ سال گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش عرضه میشود.(تکا انرژی تنها پارتنر رسمی epe المان در ایران است)

620kva110kva25 900 kva
  • یو پی اس star plus تایوان

یو پی اس استار پلاس ساخت تایوان بوده و مناسب تجهیزات امنیتی مانند دوربین های مداربسته و سیستم های بانکی دستگاههای ATM می باشد. این دستگاهها با ۲ سال گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات تعویض به مشتریان عزیز عرضه میشود.

star plus 1star 2star 3
  • واحد فروش یو پی اس:
۰۲۱-۸۶۰۲۳۲۵۳ |۰۲۱-۸۶۰۲۳۲۸۷
  • مشاوره رایگان خرید یو پی اس:

 ۰۲۱-۷۷۰ ۹۳ ۷۵۵|۰۲۱-۷۷۰ ۹۳ ۷۵۲

  • دفتر فروش تکا یو پی اس:

تهران: میـــــــدان آرژانتیـــــن، خ بخارست(احمد قصیــــر) خ یکم – پلاک ۱۴ – دفتر تکاانرژی

ادامه مطلب
مدیر سایت ۲۴ آذر ۱۳۹۵ یو پی اس بدون دیدگاه

عوامل احساس نیاز به یو پی اس

رشد و پیشرفت تکنولوژی در زمینه برق یا الکترونیک باعث می شود یو پی اس به یکی از ملزومات لوازم برقی مبدل گردد و همچنین با توجه به نیاز بازار در مورد تکنولوژی های جدید سازندگان یو پی اس را برا این واداشته است که در تولید ups با استفاده از تکنولوژی های جدید و نیاز بازار انواع یو پی اس را تولید کند که جوابگوی نیاز مشتریان تا حد مطلوبی باشد که بتواند یو پی اس که تولید می کند با سایر رقبا بتواند رقابت کند و در بازار وسیع امروزی برای خود جایگاهی را اختصاص دهد.

چون اگر یو پی اس های تولیدی نتواند نیاز مصرف کنندگان را برطرف سازد نمی تواند جایگاهی را برای خود در میان مصرف کنندگان دست و پا کند.جامعه امروزی با توجه به پیشرفتی که داشته ,نیازهای جدیدی را به دنبال داشته که باید این نیازها در صدر افکار تولیدکنندگان,بخصوص تولیدکنندگان ups باشد که بتواند در بازار رقابتی بتواند رقابتی سالم داشته باشد.امروزه وسایل زیادی وجود دارند که با برق و الکتریسیته کار می کنند و در طی قطعی برق دچار مشکل میشوند که برای جبران این قضیه از یو پی اس استفاده میشود.

ادامه مطلب
مدیر سایت ۲۲ آذر ۱۳۹۵ یو پی اس بدون دیدگاه
نکات تست باتری یو پی اس

نکات تست باتری یو پی اس

نکات تست باتری یو پی اس : در سیستم شارژ باتری یو پی اس یک برد الکترونیکی با تعدادی قطعات الکترونیکی به کار گرفته شده است. این برد وظیفه فراهم کردن باراکتریکی و شارز باتری یو پی اس را برعهده دارد.ادامه مطلب

ادامه مطلب
مدیر سایت ۲۲ آذر ۱۳۹۵ باتری یو پی اس بدون دیدگاه
نصب باتری یو پی اس

مراحل نصب باتری یو پی اس

مراحل نصب باتری یو پی اس : باتری و محفظه ها را با آب تمیز کنید . خوردگی ها را با جوش شیرین از بین ببرید و کابل ها را دوباره علامتگذاری کنید.

battery ها را جدا کنید. ابتدا کابل مثبت و سپس اتصالات و نگه دارنده را جدا کرده و اگر خراب باشند عوض کنید. باتری های خراب را یا معاوضه کنید و یا از محل دور کنید چون شامل سرب زیان آور است.ادامه مطلب

ادامه مطلب
مدیر سایت ۱۹ آذر ۱۳۹۵ باتری یو پی اس بدون دیدگاه
یو پی اس برای سیستم های مخابراتی

یو پی اس برای سیستم های مخابراتی

برق اضطراری سیستم های مخابراتی

مجموعه ای از دستگاهها و انتقال دهنده های الکترونیکی یک سیستم مخابراتی را تشکیل میدهند این سیستم به منظور ارسال اظلاعات از طریق سیگنال ها (اطلاعاتی از قبیل صوت و تصویر و یا دیتا) به کار گرفته میشود، . سیستم های مخابراتی از سه قسمت اساسی تشکیل میشوند:

فرستنده

کانال مخابراتی

گیرنده

این سیستم به صورت گسترده در زندگی امروزی بشر استفاده میشود و وجود این سیستم مشکلات زیادی را حل میکند.

یو پی اس و سایر محصولات شرکت تکا انرژی به دلیل ماهیت عملکردشان در حفاظت از سیستم های الکترونیکی در برابر نوسانات برق شهری و تامین بر اضطراری تجهیزات، از اجزاء لازم و ضروری سیستم های مخابراتی محسوب میشود.

در این بخش راهکارها و پیشنهادهای لازم در خصوص تامین برق اضطراری سیستم های مخابراتی بررسی میشود.

یو پی اس برای شبکه های مخابراتی

شبکه های مخابراتی یا دیجیتال هستند و یا آنالوگ اما در کل از تجهیزاتی تشکیل شده اند که به نوسانات و اختلالات برق شهری بسیار حساس هستند. عدم حفاظت از این تجهیزات در صحت عملکرد انها بسیار تاثیر دارد.  برای حفاظت و همچنین بهره بردای همیشه از این شبکه دستگاه تامین برق بدون وقفه یا یو پی اس پیشنهاد میشود.

با توجه به اینکه کاربری ها، مشخصات خاص فنی تجهیزات، گستردگی و شرایط استفاده هریک از شبکه های مخابراتی می تواند با شبکه های مخابراتی دیگر متفاوت باشد، لذا جهت حفاظت آنها در مقابل نوسانات و اختلالات شبکه برق و یا انتخاب سیستم تامین برق اضطراری  نیازمند کارشناسی خاص فنی است.

مهندسین شرکت تکا انرژی، با توجه به تخصص ها و تجربیات فنی و سوابق قبلی آمادگی دارند تا در زمینه ارائه پیشنهادات فنی مطابق با نیازها و شرایط شبکه های مخابراتی در خدمت مشتریان باشند.

ادامه مطلب
مدیر سایت ۱۶ آذر ۱۳۹۵ یو پی اس بدون دیدگاه
یو پی اس برای سیستم های بانکی

یو پی اس برای سیستم های بانکی

مناسبترین یو پی اس برای سیستم های بانکی

برق اضطراری سیستم های بانکی

با توجه به گستردگی بانکها و اهمیت امور بانکی، استفاده از دستگاههای کامپیوتر و تجهیزات جانبی مربوط به آن به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.

همچنین با توجه به حرکت دنیای امروزی به سمت مجازی شدن این سیستم ها نیاز به تامین سیستم برق اضطراری و پایدار می باشد تا همیشه برق سیستم را تامین کنند.

استفاده از دستگاه یو پی اس یا سیستم تامین برق بدون وقفه در دستگاههای سیستم های بانکی به عنوان عضو جدایی ناپذیر ، ضروری می باشد.

شرکت تکا انرژی باتوجه به اهمیت سیستم های بانکی مناسبترین یو پی اس را برای سیستم های بانکی پیشنهاد میدهند.

جهت مشاوره و خرید در زمینه سیستم تامین برق بدون وقفه (ups) با واحد فروش شرکت تکاانرژی تماس حاصل نمایید.

021-860 23 287|021-860 23 253

ادامه مطلب
مدیر سایت ۱۵ آذر ۱۳۹۵ یو پی اس بدون دیدگاه

سخت افزارهای مدیریت یو پی اس

جهت مدیریت یو پی اس ها از فاصله دور از چه سخت افزاری استفاده میشود؟

در برخی موارد به دلیل فاصله زیاد یو پی اس و کامپیوتر و یا عدم امکان نصب نرم افزار میتوان از طریق شبکه نسبت به کنرل و مانتیتورینگ یوپی اس ها اقدام کرد.

در شرایط استفاده از شبکه نیازی به استفاده از کابل های متداول سریال و USB وجود ندارد.

برا ی اتصال UPS به شبکه از دو نوع مبدل Serial To Ethernet و SNMP Adapter استفاده میشود. با بهره گیری از این مبدل ها میتوان یو پی اس ها را بصورت شبکه از راه دور کنترل کرد.

Serial To EthernetSNMP Adapter

ادامه مطلب
مدیر سایت ۱۴ آذر ۱۳۹۵ یو پی اس بدون دیدگاه

 

تماس با تکا یو پی اس